Bez kategorii

Wesele z pomysłem – fotolustro na wesele

By 8 lipca 2019 No Comments

Dla wielu ślub i wesele stanowią wydarzenie niepowtarzalne, jedyne w życiu. Dlatego starają się dopracować każdy szczegół tego dnia. Nie inaczej jest w kwestii zapewnienia sobie i gościom rozmaitych atrakcji. Dobrym pomysłem w tym zakresie może być fotolustro.

Fotolustro na wesele jest nowoczesną formą rozrywki, a jednocześnie wspaniałym sposobem na utrwalenie pięknych chwil. Wygląd tego urządzenia jest intrygujący i przyciąga uwagę gości weselnych. Z jednej strony widać ogromne lustro, które jest delikatnie pochylone, a z drugiej ukryte jest całe wnętrze urządzenia. Przypomina trochę zagadkowe wyposażenie magików. Lustro, które można zobaczyć nie jest zwykłym lustrem. To również ekran, który wyświetla napisy, obrazy i zachęca ludzi do interakcji. Do tego wszystkiego są rozmaite gadżety, których celem jest umilenie zabawy i możliwość stworzenia nietuzinkowych fotografii. Statuetka Oscara? A może wąsy i melonik? Czemu nie! Nakrycia głowy, maski na twarz i inne rozmaite elementy pomogą wprawić się w dobry i radosny nastrój. Nad profesjonalnym wyglądem zrobionych zdjęć czuwa ogromna lampa błyskowa, która jest zamontowana nad urządzeniem. Jej barwa światła oraz zlokalizowanie pozwala uzyskać piękne i klimatyczne fotografie. Dodatkowo dzięki właściwością lampy można wykorzystać to urządzenie o różnych porach dnia, oraz w różnych miejscach. Z uwagi na swoje gabaryty jest zauważalne przez wszystkich gości, a jednocześnie rozmiar sprawia, że jest niekłopotliwe przy przenoszeniu czy znalezieniu odpowiedniej ilości miejsca. Nowoczesna technologia, która jest odpowiedzialna za możliwości tego sprzętu, pozwala na bieżąco zobaczyć czy zdjęcie się udało poprzez podgląd na ekranie, który jest jednocześnie lustrem.

Fotografia ze spontanicznością to tzw. „must have” współczesnego przyjęcia weselnego. Daje ogromną radość, dużo dobrej zabawy, a co najważniejsze piękne i niezapomniane wspomnienia. W tak ważnym dniu dla każdej pary młodej warto zadbać o ten aspekt. Będzie on miłym akcentem.